عشق...

چشم ها :

مردها وقتی عاشق کسی هستند موقع حرف زدن ، راه رفتن و نشستن نگاهشان دوخته به طرف مقابل است اما اگر وقتی با شماست چشم هاش به اطراف می چرخد یعنی متوجه شما نیست و شما برایش بی اهمیت هستید.

 

دهان :

مردهای عاشق معمولا لبخند عمیق و صمیمی به طرف مقابل می زنند اما اگر لبخند خشک و زورکی داشتند نشانه این است که او دارد شما را تحمل می کند و به زودی شما را ترک می کند.

 

شانه ها :

مردان عاشق وقتی در حال صحبت با فرد مورد علاقه شان هستند شانه هاشان به طور غیر ارادی به جلو خم می شود این حرکت نشانه این است که او می خواهد شما در مرکز توجه اش باشید و تمام توجه و تمرکزش متوجه شماست.

 

بازو ها :

مردهای عاشق معمولا بازو هایشان را می گشایند که نشانه علاقه به ایجاد صمیمیت و آشنایی بیشتر با شماست.

 

دست ها :

بازی با دست ها هنگام صحبت و دست های خیس از عرق نشان دهنده این است که او به طرف شما جذب شده است ولی اگر از دستش برای مرتب کردن موها و پیراهنش استفاده کند یعنی می خواهد در نظر شما بهترین باشد.

 

پاها :

مردی که عاشق شماست در زمان راه رفتن شما را راهنمایی می کند و این نشان دهنده میزان صمیمیت و علاقه او برای حمایت و مراقبت از شماست.

 

قفسه سینه :

مرد علاقه مند به شما موقع قدم زدن سینه اش را جلو داده و بازویش متمایل به عقب برای تحت تاثیر قرار دادن شماست.

 

رفتار :

او سعی می کند در مقابل شما مانند یک جنتلمن واقعی رفتار کند ، در را برای شما باز کند کیفتان را بردارد و سعی می کند زندگی را برایتان راحت تر کند البته این نشان دهنده تربیت خوب مادرش است.

 

شخصیت :

شخصیت بعضی مردان پشت حرف های آزار دهنده ، نیش دار و خنده دار پنهان شده و این کارها تنها نشانه علاقه و عشق بیشتر او به شماست.

آدم ها متفاوتند بعضی با علاقه ظاهری و برخی با علاقه قلبی در ضمن صفت های مشترک در بین همه مردها این است که آنها تشنه زیبایی و محبت هستند و دوست دارند تایید شوند.

جمعه ۱۳۹۱/۰۹/۱۷ | 18:20 | fariba |